Zaloguj się

Private Banking

 

PRYWATNY BANKIER

Od Prywatnego Bankiera oczekuje się wyjątkowych kompetencji – ponadprzeciętnej wiedzy specjalistycznej i dogłębnego zrozumienia oczekiwań Klienta, a tym samym wysokiej wiarygodności, dzięki której możliwe jest budowanie wieloletnich, stabilnych oraz satysfakcjonujących relacji. Dlatego, do Państwa dyspozycji oddajemy zespół Doradców Private Banking, których doświadczenie i profesjonalizm potwierdza Europejski Certyfikat Doradztwa Finansowego (EFPA, EFP).

Prywatny Bankier dba o powierzone środki, ale zarazem, jego rolą jest zapewnianie Państwu komfortu w codziennych czynnościach bankowych i wsparcia przy podejmowaniu ważnych decyzji finansowych. Jest przewodnikiem po produktach i usługach finansowych, a do pomocy ma sztab specjalistów: analityków Domu Maklerskiego BZWBK, Doradców Kredytowych i certyfikowanych Doradców Inwestycyjnych TFI&AM BZ WBK.

Dostarczą oni Państwu propozycje nowoczesnych rozwiązań oraz produktów, dzięki którym możliwość pomnażania majątku i realizowanie celów finansowych jest łatwe i skuteczne. Jednocześnie, tworzone przez zespół specjalistów rekomendacje opierają się na strategii ustalonej w ścisłym porozumieniu z Państwem – w zgodzie z wyrażonymi oczekiwaniami i w wyznaczonych granicach akceptowalnego ryzyka.

PRYWATNA BANKOWOŚĆ, KTÓRĄ DLA PAŃSTWA ŚWIADCZYMY, OPIERA SIĘ NA TRZECH FILARACH:

WIERZYMY

że tylko dogłębne poznanie oczekiwań Klienta może prowadzić do pełenego sukcesu inwestycyjnego. Doradca Private Banking będzie do tego dążyć, by móc przedstawiać spersonalizowane rekomendacje, zgodne z przyjętą wspólnie strategią.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego przedstawimy szczegóły oferty i zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązania finansowe. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i oczekujemy na kontakt.