Zaloguj się

Private Banking

 

KARTY KREDYTOWE

Złote i Platynowe karty kredytowe dla Klientów Private Banking zapewniają najwyższe limity kredytowe i gwarantują dodatkowe przywileje. Są nimi m.in. bogaty pakiet ubezpieczeń oraz usług Assistance, które Państwu przysługują. Z kolei dzięki usługom Concierge mogą Państwo zlecać szereg zadań naszym Konsultantom, którzy na życzenie znajdą interesujące wydarzenia kulturalne i zakupią na nie bilety, zorganizują podróż z najbliższymi lub przygotują upominki dla partnerów biznesowych. Warto też wspomnieć, że Platynowe karty otwierają przed Państwem drzwi ponad 700 lotniskowych saloników VIP w 400 miastach na całym świecie – w ramach Programu Priority Pass.

Dodatkowo, karty kredytowe Premium działają w technologii zbliżeniowej, co podnosi komfort codziennych zakupów. Nie zapominamy też o atrakcyjnych programach lojalnościowych i nagrodach za aktywne korzystanie z naszych kart.

Karta kredytowa może być wykorzystywana na wiele sposobów. Chcemy pomóc Państwu zdobyć więcej informacji i wesprzeć w wyborze karty najlepiej wpasowującej się w Państwa styl życia. Prosimy o kontakt i umówienie spotkania, na którym szczegółowo zaprezentujemy pełną ofertę.

 

FINANSOWANIE POTRZEB

Klientom Prywatnej Bankowości w Banku Zachodnim WBK dajemy szereg możliwości realizowania niemal dowolnych inwestycji. W portfolio wyselekcjonowanych produktów mamy zarówno atrakcyjnie oprocentowane kredyty hipoteczne, jak też kredyty udzielane pod różne klasy aktywów.

Pomagamy Państwu realizować wszelkie działania inwestycyjne. Jako Klienci Prywatnej Bankowości mogą Państwo liczyć na indywidualne warunki takiego wsparcia. Bez względu na to, czy zamierzają Państwo kupić zabytkową nieruchomość, kamienicę pod wynajem, czy też dom wolnostojący, zapewnimy bezpieczeństwo tej transakcji od początku, aż do finału. Z naszą pomocą, każde marzenie może zostać zrealizowane bezproblemowo i z zachowaniem minimum formalności.

Jesteśmy elastyczni...

... dlatego akceptujemy zróżnicowane rodzaje zabezpieczeń oraz źródeł dochodów. W ramach współpracy, zapewniamy także dostęp do kredytów:
 

  • na finansowanie bieżących potrzeb, tj. kredyty gotówkowe,
  • odnawialnych w rachunku,
  • na inwestycje długoterminowe np. na sfinansowanie potrzeb mieszkaniowych lub inwestycyjnych w ramach kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych,
  • na inwestycje kapitałowe zabezpieczone aktywami,
  • na sfinansowania zakupu akcji w ramach programów opcji menedżerskich.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o możliwości finansowania bieżących potrzeb w ramach Bankowości Prywatnej, zachęcamy do umówienia spotkania z Doradcą Private Banking. Oczekujemy na Państwa telefon.

Ryzyko


Dom Maklerski BZ WBK informuje, iż inwestowanie środków w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków, a nawet z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów.    Więcej...